Ресторант Ниагара Дойран

Барбекю

 • ПИЛЕШКО ФИЛЕ
 •  
 • 180 гр. 9.99
 • ПЪСТЪРВА
 • с гриловани зеленчуци
 • 350 гр. 16.99
 • ЛАВРАК на BBQ
 •  
 • 350 гр. 24.99
 • ГРИЛОВАНА СЬОМГА
 •  
 • 160 гр. 24.99
 • Див лаврак в сол / на BBQ
 •  
 • 100 гр. 13.90
 • Домашни кюфтенца на жар
 • с лютеница , боб и пресен лук
 • 350 гр. 10.99
 • Свински ребра
 • с кайенски пипер и домашен сос BBQ
 • 500 гр. 19.99
 • Датски котлет
 • контра филе от бяло датско прасе с билково масло гарниран с чеснови картофки  
 • 450 гр. 29.99
 • Свинска вратна пържола
 •  
 • 200 гр. 13.99
 • Телешки кюфтенца
 • с домашна картофена салата
 • 350 гр. 12.99
 • Домашен телешки суджук
 • с гриловани зеленчуци в тиганче Lava
 • 200 гр. 12.99
 • Рибай стек с аспержи
 •  
 • 100 гр. 21.99